Jak urządzić sypialnię w nowoczesnej stylistyce?

Jak urządzić sypialnię w nowoczesnej stylistyce?

W aranżacji nowoczesnej sypialni uwagę należy zwrócić przede wszystkim na dwie kwestie, a więc na przestrzeń i funkcjonalność wnętrza. W nowoczesnej sypialni warto kierować się zasadami minimalistycznymi, czyli nie doprowadzić do zagracenia przestrzeni - powinna być ona czysta i uporządkowana, a wszystkie przedmioty codziennego użytku pochowane w meblach, np. komodach, pokaźnych szafach zamykanych frontami lub witrynach. W przypadku aranżacji nowoczesnej sypialni niezwykle ważne jest zastosowanie minimalistycznego wystroju, jasnych barw, a także prostych i zarazem eleganckich mebli,  które są wykończone na wysoki połysk.

Klasyka połączona z nowoczesnością
Przykładem stylowych, a zarazem funkcjonalnych mebli do sypialni jest kolekcja Livorno, która idealnie odnajdzie się w przestrzeni nowocześnie aranżowanej sypialni. Kolekcja Livorno to świetna propozycja dla osób, które szukają praktycznych rozwiązań w oryginalnej formie o dość świeżym, a zarazem lekkim wyglądzie. W przypadku wspomnianej kolekcji wszystkie szafki i szuflady dostępne są bez standardowych uchwytów, dzięki czemu podkreślą dekoracyjny charakter bryły. Meble do sypialni Livorno nawiązują do prostej i dość uniwersalnej formy, dzięki czemu w ich przypadku można mówić o połączeniu klasyki z nowoczesnością. Dzięki praktycznym, a zarazem dekoracyjnym meblom przestrzeń sypialni będzie zdecydowanie jednym z Twoich ulubionych miejsc w domu.

Kolorystyka ma znaczenie
Sypialnia wykończona w nowoczesnej stylistyce to najczęściej połączenie uniwersalnej bieli z ciepłym wybarwieniem drewna o widocznym usłojeniu. Taka aranżacja nie tylko będzie przytulna, ale również elegancka i wręcz ponadczasowa. Do sypialni stworzonej z wykorzystaniem mebli Livorno doskonale będą nadawać się naturalne tkaniny, a także elementy drewniane - oczywiście nie może tutaj również zabraknąć elementów szklanych lub lustrzanych, np. umieszczonych lustrach na frontach szaf. Wracając jeszcze na chwilę do kolorystyki, warto pamiętać, że najlepiej nam się odpoczywa w pomieszczeniach o neutralnej kolorystyce, dlatego nie warto wprowadzać do sypialni niecodziennych kontrastów oraz intensywnych wybarwień.

Opinie (0)
Dodaj swoją opinię
Twoja ocena ogólna:

Zobacz również

Ocena: 5/5 (20 opinii)
Ocena: 5/5 (5 opinii)
Ocena: 5/5 (19 opinii)
Ocena: 5/5 (1 opinia)
Ocena: 5/5 (3 opinie)
Ocena: 5/5 (4 opinie)

Wersalka to niezwykle praktyczny mebel, który cie...
W ofercie naszego sklepu odnajdą Państwo szeroki...
Sofa jest niezwykle modnym wyposażeniem każdego ...
Salon jest pomieszczeniem szczególnym. To w nim n...
Stół to mebel bardzo ważny - obecny musi ...
Fotel uszak to oryginalny, a zarazem cieszy się o...