Pracownia projektowania wnętrz Rzeszów J.Sawicki

Miejsce
w Rankingu:
11
Pracownia projektowania wnętrz Rzeszów J.Sawicki
Starzyńskiego 22/11
35-508 Rzeszów
tel: 668152910
Średnia Ocena
5/5
ILOŚĆ OCEN: 5

Opis firmy

Szukasz najlepszej pracowni projektowania wnętrz? Chcesz oddać swoje mieszkanie w ręce utalentowanego specjalisty? Jeśli tak, oferta usług Jakuba Sawickiego z pewnością przypadnie ci do gustu. Architekt ukończył znane uczelnie plastyczne oraz techniczne, co pozwoliło mu zdobyć wiedzę niezbędną w pracy projektanta aranżacji wnętrz. Dzięki nowatorskiemu podejściu do projektowania oraz stosowaniu nieoczywistych rozwiązań, Jakub Sawicki proponuje inwestorom nie tylko estetyczne, al i funkcjonalne projekty wnętrz, w których każdy poczuje się swobodnie.

Współpraca z architektem rozpoczyna się od omówienia pierwszego, najbardziej ogólnego zamysłu projektu, dotyczącego kolorystyki i stylu. Dokonuje się wówczas także pomiaru pomieszczenia. Drugi etap obejmuje wykonanie projektu koncepcyjnego, czyli dwóch propozycji aranżacji, w których są uwzględnione dane dotyczące układu mebli, ścian, sprzętów RTV oraz kolorystyki. Kolejny krok współpracy to przedstawienie klientowi dwóch (lub więcej) realistycznych wizualizacji.
Końcowy etap prac to projekt wykonawczy - ostateczny projekt zawierający dokumentację dotyczącą kolorystyki, zastosowanych materiałów oraz komplet rysunków technicznych. Na każdym etapie współpracy architekt zapewnia fachowe doradztwo oraz nadzór.

Działalność Jakuba Sawickiego opiera się na wiedzy teoretycznej oraz niezwykłemu wyczuciu estetyki. Projektant tworzy wnętrza, które są przytulne, inspirujące, a przy tym komfortowe i funkcjonalne.
Takich. w których przebywa się z przyjemnością zarówno podczas pracy, jak i w trakcie relaksu w gronie najbliższych. Jeśli chcesz całkowicie odmienić wygląd swojego mieszkania, albo tylko odświeżyć jego dotychczasową estetykę, zgłoś się do pracowni aranżacji wnętrz Jakuba Sawickiego. 

Oceń firmę
Jakość obsługi
Cena
Terminowość
Opinie (5)
Klientka
Pracownia projektowania wnętrz prowadzona w Rzeszowie przez doświadczonego i wykształconego projektanta oraz architekta Jakuba Sawickiego oferuje projekty wnętrz spełniające wszystkie wymagania, zawsze dostarczone w terminie i zaprojektowane za pomocą nowoczesnych technologii.
Antek
Projekt został wykonany w terminie i zgodnie z oczekiwaniami. Szczerze polecam.
Lena
Jestem bardzo zadowolona,że trafiłam akurat do tej pracowni i polecam wszystkim, którzy cenią sobie usługi na wysokim poziomie.
Jan
Polecam pracownię.
Marek
Bardzo konkretny pan architekt. Polecam
Dodaj swoją opinię
Twoja ocena ogólna:

Zobacz również

Matejki 12
35-105 Rzeszów
tel: 503148064
Ocena: 5/5 (18 opinii)
Ocena: 5/5 (16 opinii)
Langiewicza 33
35-021 Rzeszów
tel: 178516666
Ocena: 5/5 (2 opinie)
Sadowa 56
05-800 Pruszków
tel: 227586669
Ocena: 5/5 (15 opinii)
Rudna Wielka 62A
36-054 Mrowla
tel: 178553667
Ocena: 5/5 (2 opinie)

Kuchnia to pomieszczenie, które opró...
Szklane meble są wyznacznikiem elegancji oraz pon...
Urządzając prywatne biuro mamy ten komfort, że&...
Wybierając meble do domu zwykle koncentrujemy si...
Wybór mebli może przyprawić o zawró...
Na rynku dostępnych jest wiele różnych pr...