Pracownia projektowania wnętrz Rzeszów J.Sawicki

Miejsce
w Rankingu:
11
Pracownia projektowania wnętrz Rzeszów J.Sawicki
Starzyńskiego 22/11
35-508 Rzeszów
tel: 668152910
Średnia Ocena
5/5
ILOŚĆ OCEN: 5

Opis firmy

Szukasz najlepszej pracowni projektowania wnętrz? Chcesz oddać swoje mieszkanie w ręce utalentowanego specjalisty? Jeśli tak, oferta usług Jakuba Sawickiego z pewnością przypadnie ci do gustu. Architekt ukończył znane uczelnie plastyczne oraz techniczne, co pozwoliło mu zdobyć wiedzę niezbędną w pracy projektanta aranżacji wnętrz. Dzięki nowatorskiemu podejściu do projektowania oraz stosowaniu nieoczywistych rozwiązań, Jakub Sawicki proponuje inwestorom nie tylko estetyczne, al i funkcjonalne projekty wnętrz, w których każdy poczuje się swobodnie.

Współpraca z architektem rozpoczyna się od omówienia pierwszego, najbardziej ogólnego zamysłu projektu, dotyczącego kolorystyki i stylu. Dokonuje się wówczas także pomiaru pomieszczenia. Drugi etap obejmuje wykonanie projektu koncepcyjnego, czyli dwóch propozycji aranżacji, w których są uwzględnione dane dotyczące układu mebli, ścian, sprzętów RTV oraz kolorystyki. Kolejny krok współpracy to przedstawienie klientowi dwóch (lub więcej) realistycznych wizualizacji.
Końcowy etap prac to projekt wykonawczy - ostateczny projekt zawierający dokumentację dotyczącą kolorystyki, zastosowanych materiałów oraz komplet rysunków technicznych. Na każdym etapie współpracy architekt zapewnia fachowe doradztwo oraz nadzór.

Działalność Jakuba Sawickiego opiera się na wiedzy teoretycznej oraz niezwykłemu wyczuciu estetyki. Projektant tworzy wnętrza, które są przytulne, inspirujące, a przy tym komfortowe i funkcjonalne.
Takich. w których przebywa się z przyjemnością zarówno podczas pracy, jak i w trakcie relaksu w gronie najbliższych. Jeśli chcesz całkowicie odmienić wygląd swojego mieszkania, albo tylko odświeżyć jego dotychczasową estetykę, zgłoś się do pracowni aranżacji wnętrz Jakuba Sawickiego. 

Oceń firmę
Jakość obsługi
Cena
Terminowość
Opinie (5)
Klientka
Pracownia projektowania wnętrz prowadzona w Rzeszowie przez doświadczonego i wykształconego projektanta oraz architekta Jakuba Sawickiego oferuje projekty wnętrz spełniające wszystkie wymagania, zawsze dostarczone w terminie i zaprojektowane za pomocą nowoczesnych technologii.
Antek
Projekt został wykonany w terminie i zgodnie z oczekiwaniami. Szczerze polecam.
Lena
Jestem bardzo zadowolona,że trafiłam akurat do tej pracowni i polecam wszystkim, którzy cenią sobie usługi na wysokim poziomie.
Jan
Polecam pracownię.
Marek
Bardzo konkretny pan architekt. Polecam
Dodaj swoją opinię
Twoja ocena ogólna:

Zobacz również

Matejki 12
35-105 Rzeszów
tel: 503148064
Ocena: 5/5 (18 opinii)
Okrzei 66
25-526 Kielce
tel: 413620409
Oceń firmę
jako pierwszy
Kościuszki 86A
42-450 Niegowonice
tel: 326722117
Ocena: 5/5 (5 opinii)
Kolejowa 13
37-220 Kańczuga
tel: 668118101
Ocena: 5/5 (8 opinii)
Warszawska 71
35-230 Rzeszów
tel: 178611137
Oceń firmę
jako pierwszy

W aranżacji nowoczesnej sypialni uwagę należy z...
Sofa jest niezwykle modnym wyposażeniem każdego ...
Kuchnia to pomieszczenie, które opró...
Luksusowa aranżacja domów charakteryzuje się el...
Elegancki salon jest przestrzenią, w które...
Rozkładany stół VITRO II Meble.pl prezentuje P...