Producent kantówki Richd. Anders Polska

Miejsce
w Rankingu:
8
Producent kantówki Richd. Anders Polska
  • Jakość obsługi 5/5
  • Cena 5/5
  • Terminowość 5/5
Kolejowa 13
37-220 Kańczuga
tel: 668118101 https://www.richd-anders.pl/
Średnia Ocena
5/5
ILOŚĆ OCEN: 8

Opis firmy

Firma Richd. Anders od ponad 135 lat działa w branży drzewnej i jest renomowanym producentem drewna klejonego, który w procesach produkcji zamówień wykorzystuje wyłącznie drewno z certyfikowanych źródeł. Uznany producent kantówki okiennej i drzwiowej współpracuje również z branżą meblarską. Rodzinna firma posiada bogate doświadczenie w produkcji klejonki sosnowej, która jest tworzona we własnym zakładzie produkcyjnym Richd. Anders, który zlokalizowany jest w Kańczudze na terenie województwa podkarpackiego.

Richd. Anders specjalizuje się w produkcji półfabrykatów z drewna klejonego warstwowo na potrzeby przemysłu meblarskiego oraz przemysłu stolarki otworowej. Firma świadczy również usługi związane z parzeniem oraz suszeniem drewna, a także jego profesjonalną obróbką mechaniczną wykonaną przez doświadczonych pracowników branży drzewnej. W zakładzie produkcyjnym Richd. Anders znajduje się potrzebna infrastruktura z nowoczesnymi technologiami ułatwiającymi precyzyjną obróbkę, dzięki której Klient otrzyma produkt spełniający jego największe wymagania.

Producent kantówki okiennej Richd. Anders w swojej ofercie posiada kantówki wykonywane autorską technologią polegającą na wycięciu ich w kształcie litery L i T, co znacznie zmniejsza odpady materiału, jak również umożliwia szybkie wykrycie wad drewna i ich wyeliminowanie. Co więcej, renomowany producent Richd. Anders specjalizuje się również produkcją kantówki okiennej i drzwiowej, płyt klejonych, listw oraz elementów klejonych o różnej budowie, które są wykonywane na indywidualne zlecenie.

Wszystkie produkty od Richd. Anders, wykonywane są z certyfikowanego surowca pochodzącego z lasów objętych planową gospodarką, a także innych kontrolowanych źródeł, dzięki czemu wszystkie produkty marki wspierają gospodarkę leśną na świecie. Podstawowym materiałem do produkcji półfabrykatów w Richd. Anders są elementy sosnowe, które są poddawane szczegółowej kontroli.
 
Richd. Anders posiada nowoczesny zakład produkcyjny w Kańczudze na Podkarpaciu. Wyróżnia ją ogromne doświadczenie, które liczy niemal 135 lat. To rodzinna firma, która zajmuje się produkcją oraz sprzedażą elementów drewnianych - kantówek, listew, płyt klejonych i innych elementów klejonych, wykonywanych na specjalne zamówienie. 

 

Oceń firmę
Jakość obsługi
Cena
Terminowość
Opinie (8)
Tadeusz
Współpracuję z firmą od wielu już lat i przez te lata jakość produktów zawsze była i jest na najwyższym poziomie.
Szczepan
Polecam producenta
Jarek
Szybka realizacja zamówienia, polecam
Michał
Kantówka okienna wykonana precyzyjnie, polecam wszystkim
Remek
Solidna firma, a produkty najwyższej jakości.
Szymon
Produkty wysokiej jakości, mogę szczerze polecić.
Rafał
Firma godna polecenia
Witek
Super jakość, polecam
Dodaj swoją opinię
Twoja ocena ogólna:

Zobacz również

Trzciana 73A
36-071 Trzciana
tel: +48798809762
Ocena: 5/5 (7 opinii)
Oceń firmę
jako pierwszy
Langiewicza 33
35-021 Rzeszów
tel: 178516666
Ocena: 5/5 (2 opinie)
Langiewicza 33
35-021 Rzeszów
tel: 178516666
Ocena: 5/5 (2 opinie)
Langiewicza 33
35-021 Rzeszów
tel: 178516666
Ocena: 5/5 (3 opinie)
Warszawska 71
35-230 Rzeszów
tel: 178611137
Oceń firmę
jako pierwszy

Elegancki salon jest przestrzenią, w które...
Sofa jest niezwykle modnym wyposażeniem każdego ...
Hamaki ogrodowe uznawane są za jeden z najlepszyc...
Krzesła to istotny element aranżacji, którego w...
W tematyce mebli drewnianych na uwagę zasługują...
Urządzając prywatne biuro mamy ten komfort, że...