Osb.pl - Płyty OSB

Miejsce
w Rankingu:
6
Osb.pl - Płyty OSB
Langiewicza 33
35-021 Rzeszów
tel: 178516666 http://www.osb.pl/
Średnia Ocena
5/5
ILOŚĆ OCEN: 3

Opis firmy

Asortyment firmy OSB składa się przede wszystkim z płyt HDF, MDF, MFP, OSB-3, pilśniowej, stolarskiej (buk) oraz wiórowej o różnorodnych grubościach, oraz formatach. Wspomniane materiały dostępne są w odmiennych przedziałach klasowych, jak również rodzajach oferowanego dekoru i właściwościach, np. wodoodporności czy trudnozapalności.

Firma OSB wchodzi w skład grupy Meble.pl, której główna placówka zlokalizowana jest w Rzeszowie na ulicy Langiewicza 33. W ofercie grupy meble.pl można znaleźć wiele akcesoriów meblowych, wyposażenia wnętrza, a także wymienionych wcześniej płyt meblowych i budowlanych, które stworzone są z wysokiej jakości materiałów — są one poddawane szczegółowej kontroli jakości, zanim wyruszą w drogę do klienta. Oprócz szerokiego asortymentu firma OSB oferuje również szeroki zakres usług związanych z wykończeniem płyt według życzenia klienta, np. cięcia prostego i kątowego, rozkroju krzywoliniowego (CNC), oklejania i malowania krawędzi, a także nawiercania otworów. W przypadku mebli na wymiar dostępny jest konfigurator online, dzięki któremu można skonfigurować układ oraz kształt szafek kuchennych, regałów i szaf, szuflad, blatów, a nawet frontów.

Firmę OSB wyróżnia na tle innych marek profesjonalizm wykonywanych działań oraz tworzonych produktów, który nierozerwalnie związany jest z wieloletnim doświadczeniem pracowników, precyzją oraz szybkością wykonywanej pracy. Wysoka jakość pracy możliwa jest dzięki wykorzystaniu innowacyjnych maszyn, które związane są z pełni zautomatyzowaną linią produkcyjną. Nowoczesna technologia potrafi skrócić czas realizacji zamówień, dzięki dostępnym konfiguratorom mebli na wymiar oraz rozkrojowi online, które są bezpośrednio połączone z magazynem płyt i automatycznym magazynem akcesoriów meblowych, a także z linią produkcyjną. Jedną z opcji dostępnych na stronie OSB jest cięcie płyty meblowej, a także maszynowe oklejanie krawędzi — wspomniana usługa wykonywana jest przy pomocy nowoczesnej maszyny.


Oceń firmę
Jakość obsługi
Cena
Terminowość
Opinie (3)
Max
Solidna firma!
Piotrek
Solidne i z najwyższej jakości surowców płyty osb oferuje sklep internetowy osb.pl, który należy do grupy Meble.pl. Płyty dostępne są w różnych rodzajach, klasach, formatach czy grubościach. Dopasuj płytę do Twoich potrzeb.
~Grzesiek
polecam!
Dodaj swoją opinię
Twoja ocena ogólna:

Zobacz również

Trzciana 73A
36-071 Trzciana
tel: +48798809762
Ocena: 5/5 (5 opinii)
Kolejowa 13
37-220 Kańczuga
tel: 668118101
Oceń firmę
jako pierwszy
Oceń firmę
jako pierwszy
Langiewicza 33
35-021 Rzeszów
tel: 17 851 66 33
Oceń firmę
jako pierwszy
Langiewicza 33
35-021 Rzeszów
tel: 178516666
Ocena: 3.3299999237061/5 (3 opinie)
Sympatyczna 7
35-314 Rzeszów
tel: 172305823
Oceń firmę
jako pierwszy

Sofa jest niezwykle modnym wyposażeniem każdego ...
Elegancki salon jest przestrzenią, w które...
Krzesła to jedne z najważniejszych elementów po...
Salon czy pokój dzienny to miejsce w naszym domu,...
Najbardziej reprezentatywną częścią naszego mi...
Projektanci wnętrz zajmują się tworzeniem wyszu...