Osb.pl - Płyty OSB

Miejsce
w Rankingu:
7
Osb.pl - Płyty OSB
Langiewicza 33
35-021 Rzeszów
tel: 178516666 http://www.osb.pl/
Średnia Ocena
5/5
ILOŚĆ OCEN: 3

Opis firmy

Asortyment firmy OSB składa się przede wszystkim z płyt HDF, MDF, MFP, OSB-3, pilśniowej, stolarskiej (buk) oraz wiórowej o różnorodnych grubościach, oraz formatach. Wspomniane materiały dostępne są w odmiennych przedziałach klasowych, jak również rodzajach oferowanego dekoru i właściwościach, np. wodoodporności czy trudnozapalności.

Firma OSB wchodzi w skład grupy Meble.pl, której główna placówka zlokalizowana jest w Rzeszowie na ulicy Langiewicza 33. W ofercie grupy meble.pl można znaleźć wiele akcesoriów meblowych, wyposażenia wnętrza, a także wymienionych wcześniej płyt meblowych i budowlanych, które stworzone są z wysokiej jakości materiałów — są one poddawane szczegółowej kontroli jakości, zanim wyruszą w drogę do klienta. Oprócz szerokiego asortymentu firma OSB oferuje również szeroki zakres usług związanych z wykończeniem płyt według życzenia klienta, np. cięcia prostego i kątowego, rozkroju krzywoliniowego (CNC), oklejania i malowania krawędzi, a także nawiercania otworów. W przypadku mebli na wymiar dostępny jest konfigurator online, dzięki któremu można skonfigurować układ oraz kształt szafek kuchennych, regałów i szaf, szuflad, blatów, a nawet frontów.

Firmę OSB wyróżnia na tle innych marek profesjonalizm wykonywanych działań oraz tworzonych produktów, który nierozerwalnie związany jest z wieloletnim doświadczeniem pracowników, precyzją oraz szybkością wykonywanej pracy. Wysoka jakość pracy możliwa jest dzięki wykorzystaniu innowacyjnych maszyn, które związane są z pełni zautomatyzowaną linią produkcyjną. Nowoczesna technologia potrafi skrócić czas realizacji zamówień, dzięki dostępnym konfiguratorom mebli na wymiar oraz rozkrojowi online, które są bezpośrednio połączone z magazynem płyt i automatycznym magazynem akcesoriów meblowych, a także z linią produkcyjną. Jedną z opcji dostępnych na stronie OSB jest cięcie płyty meblowej, a także maszynowe oklejanie krawędzi — wspomniana usługa wykonywana jest przy pomocy nowoczesnej maszyny.


Oceń firmę
Jakość obsługi
Cena
Terminowość
Opinie (3)
Max
Solidna firma!
Piotrek
Solidne i z najwyższej jakości surowców płyty osb oferuje sklep internetowy osb.pl, który należy do grupy Meble.pl. Płyty dostępne są w różnych rodzajach, klasach, formatach czy grubościach. Dopasuj płytę do Twoich potrzeb.
~Grzesiek
polecam!
Dodaj swoją opinię
Twoja ocena ogólna:

Zobacz również

Sympatyczna 7
35-314 Rzeszów
tel: 172305823
Oceń firmę
jako pierwszy
Oceń firmę
jako pierwszy
Przemysłowa 14B
35-105 Rzeszów
tel: 178500289
Ocena: 5/5 (4 opinie)
Trzciana 73A
36-071 Trzciana
tel: +48798809762
Ocena: 5/5 (5 opinii)
Langiewicza 33
35-021 Rzeszów
tel: 178516666
Ocena: 5/5 (2 opinie)
Langiewicza 33
35-021 Rzeszów
tel: 17 851 66 33
Oceń firmę
jako pierwszy

Elementy oświetlenia, gustowne lampy wiszące, ki...
Dawniej łóżka piętrowe kojarzyły się z...
Krzesła to istotny element aranżacji, któ...
Kuchnia to pomieszczenie, które opró...
Sofa jest niezwykle modnym wyposażeniem każdego ...
W tematyce mebli drewnianych na uwagę zasługują...