Tapczan wciąż cieszy się powodzeniem

Tapczan wciąż cieszy się powodzeniem

Tapczan to łóżko, które przeżywa swój renesans — wraca do pokojów dzieci, nastolatków, a nawet sypialni, a to wszystko, dzięki znacznemu odświeżeniu projektu oraz wprowadzeniu modernistycznego wzornictwa, obok którego nikt nie przejdzie obojętnie. Tapczan to mebel, który nie zajmuje zbyt wiele miejsca w pokoju — jedną z jego głównych zalet jest oszczędność przestrzeni użytkowej w pokoju.

W sklepie Meble Ada można znaleźć tapczany, a także ich alternatywne propozycje, np. półkotapczan nowoczesny, która zachwycaj ą designerskim wyglądem oraz niepowtarzalną funkcjonalnością i oferowaną wygodą. Tapczany przeznaczone są zarówno dla dzieci, jak i dla dorosłych — świetnie sprawdzą się w przestrzeni pokoju dziennego, który jednocześnie pełni funkcję sypialni.
Idea półkotapczanu pojawiła się w czasach PRL-owskich, kiedy to jego główną zaletą była oszczędność przestrzeni użytkowej w pokoju. Nowoczesne półkotapczany świetnie odnajdą się w przestrzeni kawalarek, gdzie będzie on pełnił funkcję zestawu wypoczynkowego lub komfortowego łóżka sypialnianego.
Składana konstrukcja umożliwia szybką i łatwą zmianę tapczanu w szafę i odwrotnie. Wielofunkcyjny element wyposażenia dostępny jest w wielu wariantach — jednoosobowy, dwuosobowym, a nawet dziecięcym. Tapczan prezentuje się elegancko na tle nowoczesnych oraz minimalistycznych aranżacji.
Praktyczny tapczan wykonany jest z wysokiej jakości materiałów, które gwarantują jego solidność i ponadprzeciętną wytrzymałość — co jest szczególnie ważne, biorąc pod uwagę aspekt codziennej eksploatacji. Półkotapczan będzie nadzwyczaj sprytnym rozwiązaniem do wyposażenia niewielkiego pomieszczenia — przestrzeń będzie wydawała się niezbyt zagracona, a więc uporządkowana. Tapczan to stylowy mebel, który może być wyposażony w pojemny schowek, w którym zmieści się pościel lub inne przedmioty, które nie są przydatne w codziennym użytkowaniu.

Opinie (1)
Monika
Niedawno kupiłam córce tapczan z pojemnym schowkiem na pościel, w którym można trzymać pościel. Świetnie się sprawdza.
Dodaj swoją opinię
Twoja ocena ogólna:

Zobacz również

Ocena: 5/5 (20 opinii)
Ocena: 5/5 (7 opinii)
Ocena: 5/5 (16 opinii)
Oceń firmę
jako pierwszy
Ocena: 5/5 (15 opinii)
Oceń firmę
jako pierwszy

Wybierając meble do domu zwykle koncentrujemy si...
Wystrój wnętrza dotyczy nie tylko lokali mieszka...
Sofa jest niezwykle modnym wyposażeniem każdego ...
Każdy z nas wiele razy miał okazje być w pokoju...
Krzesła to jedne z najważniejszych elementów po...
Elementy oświetlenia, gustowne lampy wiszące, ki...