Tapczan wciąż cieszy się powodzeniem

Tapczan wciąż cieszy się powodzeniem

Tapczan to łóżko, które przeżywa swój renesans — wraca do pokojów dzieci, nastolatków, a nawet sypialni, a to wszystko, dzięki znacznemu odświeżeniu projektu oraz wprowadzeniu modernistycznego wzornictwa, obok którego nikt nie przejdzie obojętnie. Tapczan to mebel, który nie zajmuje zbyt wiele miejsca w pokoju — jedną z jego głównych zalet jest oszczędność przestrzeni użytkowej w pokoju.

W sklepie Meble Ada można znaleźć tapczany, a także ich alternatywne propozycje, np. półkotapczan nowoczesny, która zachwycaj ą designerskim wyglądem oraz niepowtarzalną funkcjonalnością i oferowaną wygodą. Tapczany przeznaczone są zarówno dla dzieci, jak i dla dorosłych — świetnie sprawdzą się w przestrzeni pokoju dziennego, który jednocześnie pełni funkcję sypialni.
Idea półkotapczanu pojawiła się w czasach PRL-owskich, kiedy to jego główną zaletą była oszczędność przestrzeni użytkowej w pokoju. Nowoczesne półkotapczany świetnie odnajdą się w przestrzeni kawalarek, gdzie będzie on pełnił funkcję zestawu wypoczynkowego lub komfortowego łóżka sypialnianego.
Składana konstrukcja umożliwia szybką i łatwą zmianę tapczanu w szafę i odwrotnie. Wielofunkcyjny element wyposażenia dostępny jest w wielu wariantach — jednoosobowy, dwuosobowym, a nawet dziecięcym. Tapczan prezentuje się elegancko na tle nowoczesnych oraz minimalistycznych aranżacji.
Praktyczny tapczan wykonany jest z wysokiej jakości materiałów, które gwarantują jego solidność i ponadprzeciętną wytrzymałość — co jest szczególnie ważne, biorąc pod uwagę aspekt codziennej eksploatacji. Półkotapczan będzie nadzwyczaj sprytnym rozwiązaniem do wyposażenia niewielkiego pomieszczenia — przestrzeń będzie wydawała się niezbyt zagracona, a więc uporządkowana. Tapczan to stylowy mebel, który może być wyposażony w pojemny schowek, w którym zmieści się pościel lub inne przedmioty, które nie są przydatne w codziennym użytkowaniu.

Opinie (0)
Dodaj swoją opinię
Twoja ocena ogólna:

Zobacz również

Oceń firmę
jako pierwszy
Oceń firmę
jako pierwszy
Oceń firmę
jako pierwszy
Oceń firmę
jako pierwszy

Projektanci wnętrz zajmują się tworzeniem wyszu...
Kuchnia to pomieszczenie, które opró...
Najbardziej reprezentatywną częścią naszego mi...
Stół to mebel bardzo ważny - obecny musi ...
Każdy z nas wiele razy miał okazje być w pokoju...
Krzesła to istotny element aranżacji, któ...