Tapczan wciąż cieszy się powodzeniem

Tapczan wciąż cieszy się powodzeniem

Tapczan to łóżko, które przeżywa swój renesans — wraca do pokojów dzieci, nastolatków, a nawet sypialni, a to wszystko, dzięki znacznemu odświeżeniu projektu oraz wprowadzeniu modernistycznego wzornictwa, obok którego nikt nie przejdzie obojętnie. Tapczan to mebel, który nie zajmuje zbyt wiele miejsca w pokoju — jedną z jego głównych zalet jest oszczędność przestrzeni użytkowej w pokoju.

W sklepie Meble Ada można znaleźć tapczany, a także ich alternatywne propozycje, np. półkotapczan nowoczesny, która zachwycaj ą designerskim wyglądem oraz niepowtarzalną funkcjonalnością i oferowaną wygodą. Tapczany przeznaczone są zarówno dla dzieci, jak i dla dorosłych — świetnie sprawdzą się w przestrzeni pokoju dziennego, który jednocześnie pełni funkcję sypialni.
Idea półkotapczanu pojawiła się w czasach PRL-owskich, kiedy to jego główną zaletą była oszczędność przestrzeni użytkowej w pokoju. Nowoczesne półkotapczany świetnie odnajdą się w przestrzeni kawalarek, gdzie będzie on pełnił funkcję zestawu wypoczynkowego lub komfortowego łóżka sypialnianego.
Składana konstrukcja umożliwia szybką i łatwą zmianę tapczanu w szafę i odwrotnie. Wielofunkcyjny element wyposażenia dostępny jest w wielu wariantach — jednoosobowy, dwuosobowym, a nawet dziecięcym. Tapczan prezentuje się elegancko na tle nowoczesnych oraz minimalistycznych aranżacji.
Praktyczny tapczan wykonany jest z wysokiej jakości materiałów, które gwarantują jego solidność i ponadprzeciętną wytrzymałość — co jest szczególnie ważne, biorąc pod uwagę aspekt codziennej eksploatacji. Półkotapczan będzie nadzwyczaj sprytnym rozwiązaniem do wyposażenia niewielkiego pomieszczenia — przestrzeń będzie wydawała się niezbyt zagracona, a więc uporządkowana. Tapczan to stylowy mebel, który może być wyposażony w pojemny schowek, w którym zmieści się pościel lub inne przedmioty, które nie są przydatne w codziennym użytkowaniu.

Opinie (0)
Dodaj swoją opinię
Twoja ocena ogólna:

Zobacz również

Ocena: 5/5 (4 opinie)
Oceń firmę
jako pierwszy
Oceń firmę
jako pierwszy
Ocena: 4.1700000762939/5 (6 opinii)
Oceń firmę
jako pierwszy

Dawniej łóżka piętrowe kojarzyły się z...
Wybór mebli może przyprawić o zawró...
Jeżeli Twoja kuchnia jest mała, a Ty nie wiesz j...
Klejonka to rodzaj płyty meblowej stosowanej w me...
Krzesła to istotny element aranżacji, któ...
Przebywanie w otoczeniu zieleni i zwierząt zdecyd...