Jakie meble powinny się znaleźć w strefie gracza?

Jakie meble powinny się znaleźć w strefie gracza?

Pokój gracza, czyli tzw. gaming room - gaming zone, to miejsce, w którym gracz będzie się czuł swobodnie i będzie mógł odprężyć się po ciężkim dniu podczas gry w ulubioną grę na komputerze czy konsoli. Jakie sprzęty powinny znaleźć się w pokoju gamingowym?

Nierzadko pokój gamingowy pełni funkcję sypialni nastolatka, a także jest to miejsce, w którym odrabia on zadania oraz wypoczywa. Malując ściany do takiego pomieszczenia, warto unikać jaskrawych kolorów, ponieważ mogą one rozpraszać uwagę gracza — warto skupić się na stonowanych barwach, np. beżach, szarościach czy błękitach. Miłośnik gier z pewnością ucieszy się, gdy zobaczy, że na ścianach wiszą plakaty z jego ulubionymi postaciami lub samochodami. Pokój gamingowy będzie jednak niekompletny bez kilku ważnych rzeczy. Głównym meblem takiego pomieszczenia będzie biurko — ciekawym motywem jest wprowadzenie do pokoju podświetlanego biurka, ponieważ gracz nie potrzebuje ostrego źródła światła, takie mu w zupełności wystarczy. Przykładem takiego rozwiązania jest biurko Basic 3, czyli czarna konstrukcja ze skrzyżowanymi nóżkami, która wyposażona jest w oświetlenie LED zmienne boczne zasilane przez port USB.

Oprócz ergonomicznego biurka przestrzeń pokoju gracza powinna być wyposażona w regulowany fotel gamingowy. Jedną z opcji jest regulowany fotel NEMO, który dodatkowo został wyposażony w poduszkę w okolicach lędźwi — sprawi ona, że nawet dłuższe siedzenie nie będzie związane z odczuciem dyskomfortu. Kolejnym atutem wspomnianego mebla są regulowane podłokietniki, które można dostosować do indywidualnych wymagań. Gamingowy fotel biurowy DX Racer 5 , to również ciekawa alternatywa to gaming room — można przy nim regulować oparcie i podłokietniki. Kubełkowe siedzisko wyposażone w dwie poduszki (jedna w okolicy lędźwi, a druga w formie zagłówka), które zwiększają wygodę użytkowania podczas grania w gry.

Opinie (0)
Dodaj swoją opinię
Twoja ocena ogólna:

Zobacz również

Ocena: 5/5 (1 opinia)
Ocena: 3.3299999237061/5 (3 opinie)
Oceń firmę
jako pierwszy
Ocena: 4.1700000762939/5 (6 opinii)
Oceń firmę
jako pierwszy

Na rynku dostępnych jest wiele różnych pr...
W ofercie naszego sklepu odnajdą Państwo szeroki...
Tapczan to łóżko, które przeżywa ...
Klejonka to rodzaj płyty meblowej stosowanej w me...
Marzysz o komfortowej przestrzeni wypoczynkowej zo...
Wystrój wnętrza dotyczy nie tylko lokali mieszka...