Jakie meble powinny się znaleźć w strefie gracza?

Jakie meble powinny się znaleźć w strefie gracza?

Pokój gracza, czyli tzw. gaming room - gaming zone, to miejsce, w którym gracz będzie się czuł swobodnie i będzie mógł odprężyć się po ciężkim dniu podczas gry w ulubioną grę na komputerze czy konsoli. Jakie sprzęty powinny znaleźć się w pokoju gamingowym?

Nierzadko pokój gamingowy pełni funkcję sypialni nastolatka, a także jest to miejsce, w którym odrabia on zadania oraz wypoczywa. Malując ściany do takiego pomieszczenia, warto unikać jaskrawych kolorów, ponieważ mogą one rozpraszać uwagę gracza — warto skupić się na stonowanych barwach, np. beżach, szarościach czy błękitach. Miłośnik gier z pewnością ucieszy się, gdy zobaczy, że na ścianach wiszą plakaty z jego ulubionymi postaciami lub samochodami. Pokój gamingowy będzie jednak niekompletny bez kilku ważnych rzeczy. Głównym meblem takiego pomieszczenia będzie biurko — ciekawym motywem jest wprowadzenie do pokoju podświetlanego biurka, ponieważ gracz nie potrzebuje ostrego źródła światła, takie mu w zupełności wystarczy. Przykładem takiego rozwiązania jest biurko Basic 3, czyli czarna konstrukcja ze skrzyżowanymi nóżkami, która wyposażona jest w oświetlenie LED zmienne boczne zasilane przez port USB.

Oprócz ergonomicznego biurka przestrzeń pokoju gracza powinna być wyposażona w regulowany fotel gamingowy. Jedną z opcji jest regulowany fotel NEMO, który dodatkowo został wyposażony w poduszkę w okolicach lędźwi — sprawi ona, że nawet dłuższe siedzenie nie będzie związane z odczuciem dyskomfortu. Kolejnym atutem wspomnianego mebla są regulowane podłokietniki, które można dostosować do indywidualnych wymagań. Gamingowy fotel biurowy DX Racer 5 , to również ciekawa alternatywa to gaming room — można przy nim regulować oparcie i podłokietniki. Kubełkowe siedzisko wyposażone w dwie poduszki (jedna w okolicy lędźwi, a druga w formie zagłówka), które zwiększają wygodę użytkowania podczas grania w gry.

Opinie (2)
Beata
Biurko jest koniecznym meblem w pokoju dla graczy.
Adam
Ciekawa publikacja.
Dodaj swoją opinię
Twoja ocena ogólna:

Zobacz również

Oceń firmę
jako pierwszy
Ocena: 5/5 (4 opinie)
Ocena: 5/5 (19 opinii)
Ocena: 5/5 (3 opinie)
Ocena: 5/5 (6 opinii)

W tematyce mebli drewnianych na uwagę zasługują...
Urządzając prywatne biuro mamy ten komfort, że...
Tapczan to łóżko, które przeżywa ...
Wersalka to niezwykle praktyczny mebel, który cie...
Dawniej łóżka piętrowe kojarzyły się z...
Fotel uszak to oryginalny, a zarazem cieszy się o...