Warning: The use statement with non-compound name 'Smarty' has no effect in /home/daiwtnrdpv/domains/emebel.com.pl/public_html/includes/templates.class.php on line 17
Czy fotel uszak jest wygodny? - Katalog firm meblowych EMebel, blog o meblowaniu

Czy fotel uszak jest wygodny?

Czy fotel uszak jest wygodny?

Fotel uszak to oryginalny, a zarazem cieszy się ogromną popularnością mebel, który doskonale prezentuje się w przestrzeni salonu, prywatnego gabinetu, a także przestrzeni czytelniczej. Obok fotela uszak nikt nie przejdzie obojętnie, ponieważ to nie tylko komfortowa w wielogodzinnym siedzeniu konstrukcja, ale również elegancja dekoracja pomieszczenia, która zachwyca wyjątkowym stylem i urokiem. Nietuzinkowy wygląd fotela uszak pozwala stworzyć aranżację nowoczesną, industrialną, a nawet nieco bardziej klasyczną - dzięki szerokiej ofercie producentów mebli łatwo go dostosować do tworzonych aranżacji.

Fotel uszak to fotel o dość wąskiej konstrukcji, którego wysokie i lekko wyprofilowane oparcie wykończone jest charakterystycznymi uszami - dodatkowo jest on wyposażony w praktyczne boki, a więc podłokietniki, dzięki którym wygodnie można się na nim rozłożyć i udać na wypoczynek po ciężkim dniu w pracy. Fotel uszak to mebel, który może zostać dopasowany nie tylko do gustu użytkownika, ale również do estetyki aranżowanej przestrzeni - może zostać tapicerowany skórą naturalną, skórą ekologiczną, a także szeroką gamą tkanin, które są miękkie w dotyku, łatwe do utrzymania w czystości, a zarazem efektywnie się prezentują.

Fotel uszak, dzięki wysokiemu oparciu pozwoli swobodnie się oprzeć, dzięki czemu nawet wielogodzinne siedzenie z książką w ręku lub podczas oglądania ulubionego filmu nie będzie związane z odczuwaniem dyskomfortu. Fotel uszak pozwoli nam na przyjęcie dowolnej pozycji - jeżeli dokupimy do niego podnóżek, będziemy mogli nawet udać się w nim na regeneracyjną popołudniową drzemkę. Fotel uszak to mebel, który nie tylko gwarantuje wygodę siedzenia, ale również podkreśla estetykę wnętrza i zwraca uwagę na jej ponadczasowe wykończenie. Fotele uszaki najczęściej umieszczoane są na stabilnej podstawie wykonanej z chromowanego metalu lub na podstawie naturalnej drewnianej o widocznym usłojeniu.

Opinie (1)
Lucyna

16.02.2021

Fotel uszak jest bardzo wygodnym fotelem, idealny do salonu.

Adres IP: ***.***.***.150

Dodaj swoją opinię
Twoja ocena ogólna:

Zobacz również

Ocena: 5/5 (9 opinii)
Oceń firmę
jako pierwszy
Oceń firmę
jako pierwszy
Oceń firmę
jako pierwszy
Ocena: 5/5 (20 opinii)
Ocena: 5/5 (4 opinie)
Oceń firmę
jako pierwszy
Oceń firmę
jako pierwszy